Gościnnie - Centrum Inicjatyw Artystycznych

Przejdź do treści

Menu główne:

Gościnnie

rezerwacja: +48 666 533 665
cia@cia.wroclaw.pl


07.10.2018, godz. 17.00 i 19.00
PAŹDZIERNIKOWE KOMPOZYCJE
pokazy T.T Step

Teatr Tańca Step to szkoła, założona w 1998 roku we Wrocławiu przez Małgorzatę Gietler, początkowo jako grupa taneczna Step a obecnie od 2007roku jako teatr tańca, kształcąca w zakresie edukacji tanecznej w wielu wymiarach, zarówno jako pasji i organizacji czasu wolnego oraz w zakresie artystycznego kształcenia zdolnych osób w różnym wieku.
Prowadzimy regularne lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie techniki tańca współczesnego, improwizacji, tańca jazzowego i street dance. Współpracujemy z doświadczonymi i lubianymi nauczycielami i choreografami m.in. Jacek Owczarek, Nikita Wasilewicz, Marta Mościcka a w tym sezonie planujemy warsztaty tańca klasycznego ze znaną i doświadczoną Marią Kijak- Rakowską oraz zajęcia ogólnorozwojowe z naciskiem na elementy akrobatyki i gimnastyki z trenerem Mirosławem Habajem.
Nasze grupy zajęciowe:
- Stepusie - dzieci 6-8l. - hip hop, ogólnorozwojowe ćwiczenia taneczne
- Lejdiz dzieci 9-11l. - hip hop,ogólnorozwojowe ćwiczenia taneczne, taniec jazzowy
- Mały Step - od 12 r.ż - hip hop, taniec współczesny
- Forma - młodzież pow. 15 r.ż - teatr tańca , taniec współczesny
- Step Starszaki - dorośli 30+ - ogólnorozwojowe ćwiczenia taneczne, hip hop, taniec jazzowy itp. :)
W każdej grupie wiekowej prowadzimy regularne zajęcia taneczne oraz zespoły pracujące nad programem artystycznym, przygotowywane do występów w pokazach okolicznościowych, konkursach i festiwalach tańca.
Jako Teatr Tańca Step tworzymy własne projekty i realizujemy pomysły w kształcie warsztatów, spektakli i wyjazdów na zgrupowania taneczne.
Centrum Inicjatyw Artystycznych Wrocław Tęczowa 79/81 cia@cia.wroclaw.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego