Repertuar - Centrum Inicjatyw Artystycznych

Przejdź do treści

Menu główne:

Repertuar

  • 23.02.18, godz. 20.00
CYMES

Coś dobrego, nadzwyczajnego, coś pysznego... jedyny w swoim rodzaju spektakl żydowski.
Kameralne wnętrze, cudowna muzyka, nostalgiczny taniec... przygotowane według tradycji żydowskiej.
W miłej i niezobowiązującej atmosferze, przy dźwiękach muzyki żydowskiej będzie można spotkać świat smaków i zapachów niezwykłych,
ale często jakże znajomych.
Przenikanie się kultur i tradycji, odkrywanie świata Żydów polskich.
Cymes to spektakl dla każdego, kto lubi poznawać inne kultury.
  • 02.03.18, godz. 20.00
PRZYJACIÓŁKI Z WENUS 2

to tytuł tryskającej humorem muzycznej opowieści o kobietach i mężczyznach. To rzecz o uczuciach, związkach, konfliktach, ukazująca w sposób zabawny różnice między płciami.
Dla kobiet spektakl jest niepowtarzalną szansą zgłębienia tajemnic budowania szczęśliwego związku. Zabawną i momentami liryczną historią, która umożliwia oderwanie się od codziennych rozterek i zmartwień. Dla mężczyzn jest to okazja do odbycia podróży w dziwny i fascynujący świat kobiecego umysłu.
Spektakl zakłada poprzez śmiech i wspólną zabawę interakcję z publicznością. Kabaretowe sceny, niespodziewane zwroty akcji i wszechobecny humor, a także znane i lubiane szlagiery przyprawione nutką pikanterii to główne atuty przedstawienia.
Każdy widz znajdzie w nim coś dla siebie !
08.03.18, godz. 19.30
CIAŁO
na Dzień Kobiet

Historie bohaterek spektaklu (4 kobiet w różnym wieku) oscylują wokół tematyki cielesności oraz bezmyślnego dążenia kobiet do fizycznej doskonałości za wszelką cenę.Bohaterki próbują zmierzyć się ze stereotypem kobiety idealnie pięknej ( szczupłej, długowłosej, bez celulitu i zmarszczek) i własnymi, często traumatycznymi przeżyciami .Spektakl oparty na kontrowersyjnym tekście Eve Ensler '' Ciało doskonałe''
  • 16.03.18, godz. 20.00
ŻYCIE DRZEW

Jedno z najprzyjemniejszych doznań ... zapach lasu ... kory, mchu, liści, ziemi, różne odcienie zieleni, światło słoneczne przesączające się przez listowie, szum wody, odgłosy ptaków, owadów. Błogostan. Zapraszamy na spektakl pełen doznań. Inspirowany bestsellerem ''Sekretne życie drzew'' . Co się dzieje za kurtyną lasu ? - spróbujemy tam zajrzeć.
  • 20.03.18, godz. 19.30
ZZA ...

Ten spektakl jest pewnego rodzaju podsumowaniem. Komentarzem współczesnego człowieka - wrażliwego, ale zagubionego w gąszczu informacji, w pośpiechu, w analizie / w braku. Obecne wydarzenia na świecie nie pozostawiają wiele nadziei. ZZA pozwoli nam odsłonić czas – świat – siebie. Jest kolażem scen niezwykle pięknych, tragicznych i absurdalnych. Soczewką, przez którą chcemy zobaczyć nasze dusze. Łącząc duchowość z artystyczną wrażliwością, możemy dokonać rzeczy niemożliwych. Piękno jest nam niezbędne żeby czuć, żeby poruszać i być obecnym.
„Piękno ocali świat” F. Dostojewski
Centrum Inicjatyw Artystycznych Wrocław Tęczowa 79/81 cia@cia.wroclaw.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego