Nowe Miejsce - Centrum Inicjatyw Artystycznych

Przejdź do treści

Menu główne:

Nowe Miejsce


Wpłać złotówkę na nową CIA miejscówkę !

Wiemy, że życie jest ciężkie i pensje topnieją jak lodowce, ale każdy grosik przybliży nas do spełnienia marzeń o Nowym Miejscu, w którym jak w krainie Ozz "problemy przestaną istnieć zamieniając się w cytrynowe dropsy, a nad głowani będą latać błękitniki ".

Kulturalni szpiedzy z Wrocławia potrzebują wsparcia!

Podejmiemy kolejne wyzwanie i stworzymy Nowe Miejsce, pełne ciepła i mocy. Ciepła, tego zwyczajnie ludzkiego, życzliwości, empatii. Mocy do kreowania, artystycznych działań, innowacji i odważnego wspierania Waszych i naszych talentów. Nie wygramy z Netflixem, ale z Waszą pomocą spróbujemy.
W naszej nowej lokacji chcemy zaserwować nieskończenie wiele atrakcji. Zapewnimy dobrą kawę i duchową strawę, kontakt z muzyką, tańcem i teatrem, czyli Sztuką i Rozwojem Artystycznym (dla podkreślenia ich wagi z wielkich liter) oraz spontanicznie z nami, czyli intrygującymi jednostkami osobowymi. Osobowościami i osobliwościami. W przyjemnych wnętrzach, które z Waszą pomocą stworzymy.
Dla Kulturalnego Szpiegowania - potrzebne są Wasze działania, więc wrzućcie bilony na nasze nowe salony!

***
Numer konta, na które można dokonywać wpłat na nową siedzibę naszego stowarzyszenia:
46 1460 1181 2019 9947 6764 0001 Getin Bank S.A.
z adnotacją "darowizna"

Za zebrane fundusze planujemy dokonać remontu i adaptacji pomieszczeń w Nowym Miejscu (w tym burzenia, budowania, malowania ścian), podłączenia wody, ogrzewania gazowego, naprawy drzwi wejściowych do lokalu, zaopatrzenia go w nową, odpowiednią do tańca podłogę oraz dedykowaną spektaklom instalację elektryczną (wraz z montażem rusztowań i okablowania).

Z serca dziękujemy za okazane wsparcie 💕

Założymy Ci teczkę, ale wpłać choć złotóweczkę!
Centrum Inicjatyw Artystycznych Wrocław 666533665 cia@cia.wroclaw.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego